MG Zdrowie

Badania diagnostyczne
Józefów Michalin

Badania diagnostyczne w Józefowie i Michalinie

Badania diagnostyczne Józefów i Michalin bez kolejek i skierowania! Wykonujemy badania dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Skontaktuj się teraz i umówmy dogodny termin Twojej wizyty.

Wyszkolony personel

Wyszkolony personel pomaga w trakcie wykonywania badań oraz pozyskiwania wyników. Pomagamy także najmłodszym pacjentom zachować spokój.

 

MG Zdrowie

Pobieranie krwi

Pobieranie krwi na terenie Józefowa i Michalina w MG Zdrowie! Podczas gdy publiczna służba zdrowia nie daje rady, my wykonujemy badania bez kolejek i skierowania. Także bez wcześniejszych zapisów. Zatem nie czekaj i zadzwoń do nas!

Inne badania

Jednakże to nie jedyne w czym się specjalizujemy. Zaprazamy także do skorzystania z naszej całej oferty (np. oferta usług pielęgniarskich). Badanie moczu i próby wątrobowe to tylko niektóre z badań diagnostycznych, jakie oferujemy.

Masaż

Także pełne zapału i doświadczenia masażystki czekają, by pomoć pacjentom w dolegliwościach związanych z bólem mięśni i kręgosłupa. W związku z tym zarezerwuj termin, by nikt Cię nie wyprzedził!

Skontaktuj się z nami

Tel: 570-033-307 | 791-557-393

E-mail: mgzdrowie@gmail.com

Adresul. Księdza Skorupki 2, 05-410 Józefów, Michalin

 

diagnostyka

Badania diagnostyczne

Badania diagnostyczne w wykonaniu naszych specjalistów to gwarancja profesjonalności oraz dokładnego wyniku badań, które ułatwią dalszą diagnostykę chorób specjalistom.

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Sobota: 7:00 – 11:00
Niedziela: zamknięte.

Szanowni Państwo

Przychodzimy z przykrą wiadomością. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni od jutra (t.j. 2022-12-01) zamknąć nasz zakład. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.