MG Zdrowie

Laboratorium diagnostyczne Józefów Michalin

Diagnostyka

Laboratorium diagnostyczne wykonuje badania, które mają zastosowanie w ochronie zdrowia, w diagnostyce oraz monitorowaniu procesu leczenia.

Szczepienia i testy COVID-19

W MG Zdrowie oferujemy szczepienia przeciwko COVID-19 oraz wykonywanie testów w razie podejrzenia COVID-19.

Szeroki zakres usług

Oferujemy nie tylko szeroki zakres badań diagnostycznych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zwracając uwagę na specyfikę danego przypadku.

 Krótko

O nas

Troszczymy się o zdrowie naszych pacjentów. Laboratorium diagnostyczne wykonuje badania, które pozwolą na określenie stanu zdrowia pacjenta. Laboratorium diagnostyczne MG Zdrowie posiada w swojej ofercie  szeroki zakres badań dla kobiet, mężczyzn oraz dzieci, w tym diagnostykę cukrzycy. Nasz zespół zasilają również profesjonalne masażystki, które codziennie pomagają naszym pacjentom przy dolegliwościach bólowych.

 

Dane kontaktowe

Tel: 570-033-307 | 791-557-393

E-mail: mgzdrowie@gmail.com

Adres: ul. Księdza Skorupki 2, 05-410 Józefów, Michalin

 

Diagnostyka

Laboratorium diagnostyczne

Szeroki zakres badań laboratoryjnych. Dzięki otrzymanym wynikom lekarz określa istotne informacje na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz zaburzeń funkcjonowania poszczególnych układów i narządów. 

Laboratorium diagnostyczne nie wymaga skierowania oraz wcześniejszego zapisu.

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Sobota: 7:00 – 11:00
Niedziela: zamknięte.

Masaże

Polecane masaże

Masaż miodowy

Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz wzmacnia odporność. Zmniejsza bóle mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Masaż miodowy doskonale sprawdza się w walce ze zmianami trądzikowymi na plecach oraz usuwa zrogowaciały naskórek.

Masaże kobido

Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

Masaż antycellulitowy

Ten rodzaj masażu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry, pomaga w jej ujędrnieniu i usunięciu toksyn zalegających w tkankach głębokich. 

Szanowni Państwo

Przychodzimy z przykrą wiadomością. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni od jutra (t.j. 2022-12-01) zamknąć nasz zakład. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.