MG Zdrowie

Laboratorium Józefów Michalin

Diagnostyka

Laboratorium odpowiedzialne jest za wykonywanie szeregu badań, dzięki którym proces leczenia przebiega sprawie i bezproblemowo. 

Szczepienia i testy COVID-19

W laboratorium MG Zdrowie oferujemy szczepienia przeciwko COVID-19 oraz wykonywanie testów w razie podejrzenia COVID-19.

Szeroki zakres usług

Oferujemy nie tylko szeroki zakres badań diagnostycznych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zwracając uwagę na specyfikę danego przypadku.

 Krótko

O nas

W trosce o zdrowie naszych pacjentów zapraszamy do laboratorium, które wykonuje badania na terenie Józefów Michalin bez skierowań oraz bez konieczności wcześniejszych zapisów. Badania wykonywane w laboratorium MG Zdrowie pomagają określić lekarzom obecny stan zdrowia pacjenta. Laboratorium MG Zdrowie posiada szeroki zakres badań, który odpowiada na potrzeby kobiet, mężczyzn oraz dzieci. Nasz zespół zasilają również profesjonalne masażystki, które codziennie pomagają naszym pacjentom przy dolegliwościach bólowych.

 

Dane kontaktowe

Tel: 570-033-307 | 791-557-393

E-mail: mgzdrowie@gmail.com

Adres: ul. Księdza Skorupki 2, 05-410 Józefów, Michalin

 

Laboratorium

Badania diagnostyczne

Laboratorium posiada szeroki zakres badań Dzięki otrzymanym wynikom lekarz określa istotne informacje na temat ogólnego stanu zdrowia pacjenta oraz zaburzeń funkcjonowania poszczególnych układów i narządów. 

Laboratorium nie wymaga od pacjentów skierowania oraz wcześniejszego zapisu.

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Sobota: 7:00 – 11:00
Niedziela: zamknięte.

Masaże

Polecane masaże

Masaż miodowy

Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz wzmacnia odporność. Zmniejsza bóle mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Masaż miodowy doskonale sprawdza się w walce ze zmianami trądzikowymi na plecach oraz usuwa zrogowaciały naskórek.

Masaże kobido

Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

Masaż antycellulitowy

Ten rodzaj masażu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry, pomaga w jej ujędrnieniu i usunięciu toksyn zalegających w tkankach głębokich. 

Szanowni Państwo

Przychodzimy z przykrą wiadomością. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni od jutra (t.j. 2022-12-01) zamknąć nasz zakład. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.