MG Zdrowie

Masaże

 

NASZA OFERTA

MASAŻE

Do nabycia w recepcji zniżki na pakiety masaży
oraz możliwość zakupu vouchera podarunkowego.

Masaże modelujące

Masaż usprawnia przemianę materii i wspiera proces wyprowadzania toksyn z organizmu. Nie tylko sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej, lecz także modeluje sylwetkę i poprawia krążenie.

Masaże miodowe

Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz wzmacnia odporność. Zmniejsza bóle mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Masaż miodowy doskonale sprawdza się w walce ze zmianami trądzikowymi na plecach oraz usuwa zrogowaciały naskórek.

Masaż kobido

Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

Masaż antycellulitowy

Ten rodzaj masażu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry, pomaga w jej ujędrnieniu i usunięciu toksyn zalegających w tkankach głębokich. 

Masaż

Zapisz się już teraz!

Poniedziałek: od 17:30

Wtorek: od 17:30

Środa: od 17:30

Czwartek: od 17:30

Piątek: od 17:30

Sobota: od 16:00

 

Nie wiesz co wybrać?

Skonsultuj się z naszymi ekspertami!

Tel.: 570-033-307 | 791-557-393

E-mail: mgzdrowie@gmail.com

Adres:

ul. Księdza Skorupki 2

05-410 Józefów

Michalin

Szanowni Państwo

Przychodzimy z przykrą wiadomością. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni od jutra (t.j. 2022-12-01) zamknąć nasz zakład. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.