MG Zdrowie

Szczepienia covid 

Józefów Michalin

Diagnostyka

W ofercie MG Zdrowie znajduje się szereg pakietów oraz pojedynczych badań, umożliwiających proces leczenia w razie wystąpienia chorób oraz nieprawidłowości. odpowiedzialne jest za wykonywanie szeregu badań, dzięki którym proces leczenia przebiega sprawie i bezproblemowo. 

Szczepienia i testy COVID-19

W laboratorium MG Zdrowie oferujemy szczepienia COVID-19 oraz wykonywanie testów w razie podejrzenia COVID-19.

Szeroki zakres usług

Oferujemy nie tylko szeroki zakres badań diagnostycznych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zwracając uwagę na specyfikę danego przypadku.

 Krótko

O nas

Szczepienia na covid chronią przed ciężkim zachorowaniem i zmniejszają ryzyko poważnych objawów. Obecnie może się zaszczepić każda osoba, która skończyła 5 lat.  Pełen profesjonalizm personelu ułatwia proces wykonania szczepienia na COVID.

Nasz zespół zasilają również profesjonalne masażystki, które codziennie pomagają naszym pacjentom przy dolegliwościach bólowych.

 

Dane kontaktowe

Tel: 570-033-307 | 791-557-393

E-mail: mgzdrowie@gmail.com

Adres: ul. Księdza Skorupki 2, 05-410 Józefów, Michalin

 

SZCZEPIENIE

Szczepienie COVID

Aby zapisać się na szczepienie przeciwko COVID nie musisz posiadać skierowania. Od 22 lipca 2022 możesz zaszczepić się drugą dawką przypominającą, jeśli masz 60–79 lat, jesteś po pełnym szczepieniu podstawowym i pierwszej dawce przypominającej. Na szczepienie możesz umówić się po 120 dniach od pierwszej dawki przypominającej. 

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Sobota: 7:00 – 11:00
Niedziela: zamknięte.

Masaże

Polecane masaże

Masaż miodowy

Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz wzmacnia odporność. Zmniejsza bóle mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Masaż miodowy doskonale sprawdza się w walce ze zmianami trądzikowymi na plecach oraz usuwa zrogowaciały naskórek.

Masaże kobido

Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

Masaż antycellulitowy

Ten rodzaj masażu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry, pomaga w jej ujędrnieniu i usunięciu toksyn zalegających w tkankach głębokich. 

Szanowni Państwo

Przychodzimy z przykrą wiadomością. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni od jutra (t.j. 2022-12-01) zamknąć nasz zakład. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.