MG Zdrowie

Testy na COVID 

Józefów Michalin

Diagnostyka

W ofercie MG Zdrowie znajduje się szereg pakietów oraz pojedynczych badań, umożliwiających proces leczenia w razie wystąpienia chorób oraz nieprawidłowości. odpowiedzialne jest za wykonywanie szeregu badań, dzięki którym proces leczenia przebiega sprawie i bezproblemowo. 

Szczepienia i testy COVID-19

W laboratorium MG Zdrowie oferujemy szczepienia COVID-19 oraz wykonywanie testów w razie podejrzenia COVID-19.

Szeroki zakres usług

Oferujemy nie tylko szeroki zakres badań diagnostycznych. Do każdego pacjenta podchodzimy indywidualnie zwracając uwagę na specyfikę danego przypadku.

 Krótko

O nas

Testy na covid umożliwiają wczesne wykrycie w organizmie wirusa. Obecnie może się zaszczepić każda osoba, która skończyła 5 lat.  Pełen profesjonalizm personelu ułatwia proces wykonania szczepienia na COVID.

Nasz zespół zasilają również profesjonalne masażystki, które codziennie pomagają naszym pacjentom przy dolegliwościach bólowych.

 

Dane kontaktowe

Tel: 570-033-307 | 791-557-393

E-mail: mgzdrowie@gmail.com

Adres: ul. Księdza Skorupki 2, 05-410 Józefów, Michalin

 

Testy

Testy na COVID

Zarejestruj się na testy na covid. Nie potrzebujesz skierowania lekarskiego. Testy potwierdzające zakażenie koronawirusem SARS-CoV-2 (testy genetyczne, molekularne, PCR) wykrywają materiał genetyczny wirusa (jego RNA)  w wymazie z gardła i nosa lub z nosogardzieli, pobranym od pacjenta. Wynik dodatni świadczy o aktualnym zakażeniu koronawirusem, a negatywny ‒ o braku materiału genetycznego wirusa w pobranym wymazie.

GODZINY OTWARCIA:

Poniedziałek – Sobota: 7:00 – 11:00
Niedziela: zamknięte.

Masaże

Polecane masaże

Masaż miodowy

Dzięki poprawie krążenia krwi i limfy, wspomaga usuwanie toksyn z organizmu oraz wzmacnia odporność. Zmniejsza bóle mięśniowe i wprowadza w stan głębokiego odprężenia. Masaż miodowy doskonale sprawdza się w walce ze zmianami trądzikowymi na plecach oraz usuwa zrogowaciały naskórek.

Masaże kobido

Wywodzi się on z tradycyjnych chińskich założeń medycznych. Wykonywane ruchy powolne mają za zadanie zrelaksować i odprężyć masowaną osobę, natomiast szybkie, zdecydowane i głębokie mają pobudzić skórę oraz produkcję składników niezbędnych do uzyskania efektu liftingu.

Masaż antycellulitowy

Ten rodzaj masażu wspomaga prawidłowe funkcjonowanie skóry, pomaga w jej ujędrnieniu i usunięciu toksyn zalegających w tkankach głębokich. 

Szanowni Państwo

Przychodzimy z przykrą wiadomością. Ze względu na sytuację jesteśmy zmuszeni od jutra (t.j. 2022-12-01) zamknąć nasz zakład. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu.